O szkółce

Chcesz pokazać swoim dzieciom, że zabawa na świeżym powietrzu może być równie atrakcyjna, jak przed komputerem? Nasza szkółka piłkarska z Olsztyna zadba o to, aby zarówno dzieci, jak i ich rodzice, miło spędzili wspólnie czas. Zajęcia ruchowe dla przedszkolaków i dzieci starszych, to nie tylko świetna zabawa, ale także skuteczne wsparcie rozwoju psychofizycznego młodego człowieka.

Forma treningów opracowanych między innymi dla 5-latków to prawdziwy unikat na skalę krajową. Zajęcia są z jednej strony intensywne pod kątem fizycznym, ale jednocześnie niezwykle atrakcyjne. Treningi szkółki piłkarskiej cieszą się ogromnym zainteresowaniem, a nasi podopieczni wręcz nie mogą doczekać się kolejnych spotkań na zajęciach.

Organizując zajęcia ruchowe dla małych dzieci, przede wszystkim dopasowujemy ich formę do wieku maluchów, tworząc grupy dla dzieciaków najmłodszych, nieco starszych oraz najstarszych. Gwarantujemy nie tylko moc atrakcji i opiekę najlepszych trenerów, ale także atrakcyjne ceny:

 1. Zajęcia ruchowe dla przedszkolaków – 100 zł/mies. za osobę 

  Wszystkie spotkania odbywają się na terenie Przedszkola Sportowo-Tanecznego „Śmieszek” w Olsztynie, przy ulicy Murzynowskiego 20. Zajęcia dla poszczególnych grup wiekowych organizowane są każdego tygodnia według następującego harmonogramu:

  - wtorek 17:30 (grupa 1-2); 18:30 (grupa 3-4);

  - czwartek 17:00 (grupa 2-3); 18:00 (grupa 4-5);

  - piątek 18:00 (grupa 4-5).

 2. Treningi piłki nożnej dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat – 100 zł/mies. za osobę

  Spotkania dla starszych dzieci prowadzone są na terenie dwóch olsztyńskich Orlików, na Kortowie i przy ulicy Bałtyckiej, zgodnie z poniższym harmonogramem:

  - roczniki 2010 i młodsze – zajęcia w środy oraz w piątki od godziny 17:30 - sztuczne boiska na Kortowie;

  - roczniki 2008/2009 – zajęcia w środy i w piątki od godziny 18:30 - sztuczne boiska na Kortowie;

  - roczniki 2007 – zajęcia w poniedziałki od godziny 18:00 oraz w czwartki od 17:30, oba spotkania na Orliku przy ulicy Bałtyckiej.

 3. Wyjazd na obóz wakacyjny – od 500 zł do 1000 zł za jedną osobę

  Cena uzależniona jest przede wszystkim od miejsca zakwaterowania oraz jakości obiektów sportowych do prowadzenia zajęć dodatkowych. Wyjazdy organizowane są najczęściej już od pierwszego tygodnia wakacji, na obszarze do 50 km od samego Olsztyna.

 4. Zajęcia indywidualne dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat i 12+ - 50 zł/h

  Z racji indywidualnego charakteru zajęć, możemy elastycznie ustalać harmonogram spotkań oraz miejsce ich organizacji.

Zapisz swoje dziecko na zajęcia w naszej szkółce! Zapisz się

Zapisz swoje dziecko na darmowy trening pokazowy!