Zajęcia dodatkowe dla dzieci i przedszkolaków Olsztyn

W naszej szkole organizujemy zajęcia dodatkowe dla przedszkolaków (dla dzieci w wieku od 1 do 5 lat) w Olsztynie. Dzięki podziałowi na 4 grupy wiekowe możemy zaproponować zajęcia sprawnościowe dopasowane do warunków fizycznych charakterystycznych dla danego wieku dzieci. Dzięki zajęciom w formie zabawy i z udziałem rodziców możemy stworzyć idealne warunki do rozwoju najmłodszym piłkarzom i kształtować ich technikę, eliminując podstawowe błędy na możliwie jak najwcześniejszym etapie.

Zajęcia dodatkowe dla dzieci stawiają na rozwijanie wrodzonych predyspozycji oraz budowanie przyjaznej atmosfery, która będzie zachęcać do aktywności fizycznej. Stawiamy na walkę z nadwagą i wadami postawy, które są skutkiem braku aktywności fizycznej.

Zajęcia dla 5 latków

zajęcia dla dzieci Olsztyn

Prowadzone przez nas zajęcia skierowane do 5 latków opierają się na wdrażaniu metod charakterystycznych dla treningu technicznego obecnych w programie dla starszych dzieci. Pierwsze ćwiczenia taktyczne pozwalają na wczesne zdobywanie umiejętności przydatnych w przyszłej karierze piłkarskiej dziecka, a współpraca z członkami drużyny pozytywnie wpływa na nawiązywanie przyjaźni i poczucia przynależności do drużyny.

Forma treningu dostosowana do młodszych uczestników pozwala w pełni wykorzystać czas spędzony na ćwiczeniach. Rozgrzewka i nauka techniki jest ograniczona na korzyść samej gry w piłkę nożną, aby uniknąć nudy. Dzieci są nieustannie aktywne. W planowaniu naszych zajęć rekreacyjnych dla dzieci w mieście Olsztyn kierujemy się zachowaniem najlepszej efektywności spotkań dzięki skupianiu się na:

Zajęcia i treningi sprawnościowe dla najmłodszych

Specjalizujemy się również w organizowaniu zajęć dodatkowych dla przedszkolaków i dzieci, maluchów które ukończyły pierwszy rok życia. Dzięki obecności rodziców czuje się ono bezpiecznie oraz nie obawia się nowych doświadczeń i chętnie angażuję się w zabawę w gronie rówieśników. Na wczesnym etapie rozwoju człowieka interakcja z innymi członkami grupy jest niezwykle istotna i znacząco wpływa na jego dalszy rozwój.

Nasze zajęcia kondycyjne dla najmłodszych są świetnym rozwiązaniem, jeśli chciałbyś zapewnić swojemu dziecku rozrywkę, która przy okazji będzie dobrze wpływać na rozwój jego umiejętności społecznych i psychoruchowych.

Zajęcia dla dzieci w Olsztynie – strzał prosto w bramkę

Nasza oferta jest opracowana z myślą o najmłodszych piłkarzach. Na pierwszym miejscu stawiamy ich komfort, a program zajęć dostosowujemy do indywidualnych potrzeb. Aktywnie spędzamy czas na świeżym powietrzu, a poprzez zajęcia rekreacyjne na poziomie przedszkolnym uczymy interakcji z rówieśnikami oraz sprawności ruchowej, kluczowej dla rozwoju fizycznego i psychicznego malucha. Z nami możesz być pewien, że dobrze wykorzystasz czas spędzony na zabawie w piłkarskiej atmosferze.