W naszej szkole organizujemy zajęcia dodatkowe dla przedszkolaków (dla dzieci w wieku od 1 do 5 lat) w Olsztynie. Dzięki podziałowi na 4 grupy wiekowe możemy zaproponować zajęcia sprawnościowe dopasowane do warunków fizycznych charakterystycznych dla danego wieku dzieci. Dzięki zajęciom w formie zabawy i z udziałem rodziców możemy stworzyć idealne warunki do rozwoju najmłodszym piłkarzom. Podczas zajęć dzieci kształtują technikę, eliminując podstawowe błędy na możliwie jak najwcześniejszym etapie.

Zajęcia dodatkowe dla dzieci stawiają na rozwijanie wrodzonych predyspozycji oraz budowanie przyjaznej atmosfery, która będzie zachęcać do aktywności fizycznej. Stawiamy na walkę z nadwagą i wadami postawy, które są skutkiem braku aktywności fizycznej.

Zajęcia dodatkowe dla 5 latków

Prowadzone przez nas zajęcia skierowane do 5 latków opierają się na wdrażaniu metod charakterystycznych dla treningu technicznego obecnych w programie dla starszych dzieci. Pierwsze ćwiczenia taktyczne pozwalają na wczesne zdobywanie umiejętności przydatnych w przyszłej karierze piłkarskiej dziecka, a współpraca z członkami drużyny pozytywnie wpływa na nawiązywanie przyjaźni i poczucia przynależności do drużyny.

Forma treningu dostosowana do młodszych uczestników pozwala w pełni wykorzystać czas spędzony na ćwiczeniach. Rozgrzewka i nauka techniki jest ograniczona na korzyść samej gry w piłkę nożną, aby uniknąć nudy. Dzieci są nieustannie aktywne.

Olsztyn zajęcia dla dzieci

W planowaniu naszych zajęć rekreacyjnych dla dzieci, m.in. 5-latków, w mieście Olsztyn kierujemy się zachowaniem najlepszej efektywności spotkań dzięki skupianiu się na:

Zajęcia i treningi sprawnościowe dla najmłodszych

zajęcia dla dzieci Olsztyn

Specjalizujemy się również w organizowaniu zajęć dodatkowych dla przedszkolaków i dzieci, maluchów które ukończyły pierwszy rok życia. Dzięki obecności rodziców czuje się ono bezpiecznie oraz nie obawia się nowych doświadczeń i chętnie angażuję się w zabawę w gronie rówieśników. Na wczesnym etapie rozwoju człowieka interakcja z innymi członkami grupy jest niezwykle istotna i znacząco wpływa na jego dalszy rozwój.

Nasze zajęcia kondycyjne dla najmłodszych są świetnym rozwiązaniem, jeśli chciałbyś zapewnić swojemu dziecku rozrywkę, która przy okazji będzie dobrze wpływać na rozwój jego umiejętności społecznych i psychoruchowych.

Zajęcia dla dzieci w Olsztynie strzał prosto w bramkę

Wszystkie nasze zajęcia prowadzone są w sposób profesjonalny przez wykwalifikowanych trenerów, których specjalnością jest nauka małych piłkarzy, m.in. przedszkolaków. Treningi rozwijają dziecko pod względem fizycznym, budując jego zdrowie i odporność, ale też społecznym i życiowym. Na wszystkich zajęciach poświęcamy 5-latkom i innym grupom (mamy grupy dla dzieci w wieku: 1-2, 2-3, 3-4, 4-5 lat) maksimum uwagi i zainteresowania, dzięki czemu mają poczucie, że ktoś się o nie troszczy i mogą się skupić na grze. Poprzez udział w treningach dzieci w wieku przedszkolnym uczą się, czym jest współpraca w grupie, w praktyce dowiadują się, jak budować relacje i poznają smak zarówno zwycięstwa, jak i porażki. Rodzice mogą mieć pewność, że owoce takiej nauki będą obfite i ułatwią dobre przygotowanie dziecka do wejścia na kolejne etapy życia!

Piłka nożna to sport i traktujemy go serio, a zarazem w sposób adekwatny do konkretnej grupy. Dlatego z myślą o 5-latkach, przedszkolakach i pozostałych maluchach proponujemy treningi na odpowiednim do ich umiejętności poziomie, a także udział w zabawach, które różnicują i uprzyjemniają czas dzieciom.

Nasza oferta jest opracowana z myślą o najmłodszych piłkarzach. Organizując zajęcia dodatkowe dla dzieci z Olsztyna i okolic, m.in. 5-latków i przedszkolaków, na pierwszym miejscu stawiamy ich komfort, a program dostosowujemy do indywidualnych potrzeb. Aktywnie spędzamy czas na świeżym powietrzu, a poprzez zajęcia rekreacyjne na poziomie przedszkolnym uczymy interakcji z rówieśnikami oraz sprawności ruchowej, kluczowej dla rozwoju fizycznego i psychicznego malucha. Z nami możesz być pewien, że dobrze wykorzystasz czas spędzony na zabawie w piłkarskiej atmosferze.

5/5